Зміст: [Показати]

З 16 по 18 лютого 2016 року в Стамбулі, Туреччина пройшов регіональний семінар ФАО на тему: «Передовий досвід реагування служб ветеринарної медицини за надзвичайного стану» (GEMP – Good Emergency Management Practice).

«ЗМІЦНЕННЯ ПОТЕНЦІАЛУ РЕАГУВАННЯ ЗА НАДЗВИЧАЙНОГО СТАНУ ПРИ ВИНИКНЕННІ ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ ТВАРИН»

В семінарі прийняли участь представники служб ветеринарної медицини 11 країн - Азербайджану, Білорусії, Вірменії, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Узбекистану, України, Таджикистану та Туреччини.

В ході триденного семінару розглядався досвід служб ветеринарної медицини країн учасниць, щодо швидкого реагування на спалахи транскордонних інфекцій тварин, аспекти впровадження GEMP, принципи управління надзвичайними заходами, елементи планування, функції та відповідальність на кожному рівні управління, етапи ієрархії надання ветеринарних послуг, план дій за надзвичайного стану та його складові.

Здійснювалась оцінка плану готовності країн, використовуючи принципи GEMP в локальному контексті та визначення ключових елементів, що потребують покращення. Аналізувались принципи контролю інфекційних захворювань, система моніторингу та реагування на спалах. Розуміння ролі ветеринарних служб і послуг у відновленні (реабілітації) фермерських господарств після спалаху інфекційного захворювання.

В процесі роботи учасники семінару відпрацювали особливості реагування країни за надзвичайного стану пов’язаного із виникненням інфекційних захворювань тварин, принципи організації та проведення протиепізоотичних заходів, роль ветеринарних служб за надзвичайного стану та необхідність розробки «дорожньої карти» з метою розширення можливостей реагування.

Регіональний семінар ФАО

GOOD EMERGENCY MANAGEMENT PRACTICE: THE ESSENTIALS

НАДЛЕЖАЩАЯ ПРАКТИКА УПРАВЛЕНИЯ ЧРЕЗВЫЧАЙНЫМИ СИТУАЦИЯМИ: ОСНОВЫ ДОСВІД РЕАГУВАННЯ ЗА НАДЗВИЧАЙНОГО СТАНУ: ОСНОВИ
English Russian Ukrainian
B

Компонент коментарів CComment

На верх