Ukrainian Albanian Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Hebrew Hungarian Icelandic Irish Italian Japanese Javanese Kannada Korean Latvian Lithuanian Macedonian Maltese Mongolian Norwegian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Welsh Yiddish

На думку народного депутата Сергія Тригубенка, Польща готова витратити мільйони євро на будівництво паркану на кордоні з Україною, для запобігання поширенню АЧС, замість проведення спільної з Україною політики недопущення захворювання. Про це повідомляє УНН.

«Будівництво паркану на кордоні з Україною обійдеться полякам у €31 млн плюс €45 млн на річне його утримання. Тобто вони готові викласти €76 млн за спокій своїх фермерів. До того ж, відгородившись від нас, польська влада прогнозує скорочення витрат на боротьбу з АЧС орієнтовно на €500 млн», — розповів народний депутат.

Читати по темі: Польща побудує паркан на кордоні з Україною для захисту від АЧС.

За словами Сергія Тригубенка саме стільки коштує неспроможність України в особі керівників уповноважених органів виконувати свою роботу та вживати дієві заходи, спрямовані на недопущення АЧС.

«Ми вже доборолися з АЧС до тієї межі, коли нам не спільні заходи пропонують вживати, не довгострокові програми на захист фермерства реалізовувати, а просто вважають за доцільніше відгородитися парканом, бо «говорити нема з ким, а сподіватися нема на кого», — вважає народний обранець.

Він зазначив, що сусідня Білорусь також заявила про наміри будувати паркан на межі з Україною через АЧС.

«Прогнозую, що коли нас звідусіль огородять парканами, наші чиновники гордо прозвітують про успішну локалізацію епідемії», — додав Сергій Тригубенко.

Куркульський вісник

На верх