Ukrainian Albanian Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Hebrew Hungarian Icelandic Irish Italian Japanese Javanese Kannada Korean Latvian Lithuanian Macedonian Maltese Mongolian Norwegian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Welsh Yiddish
Зміст: [Показати]

Почнемо з цього

Шановні користувачі, частина ресурсів цього сайту розміщена на Google сервісах, тому реєстрація користувачів бажана з поштового домену: gmail.com

За відсутності пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. — створіть обліковий запис Google, за наявності натисніть реєструємось ...

Крок перший

Для реєстрації в системі активуйте кнопку «Вхід» (зверху праворуч), натисніть гіперпосилання внизу цієї форми: Зареєструватися > та заповніть відповідні поля форми (Реєстрація користувача). В полі «Про себе»: зазначте посаду (стосується - в першу чергу лікарів ветеринарної медицини Головних управлінь).

Крок другий

Підтверджуємо свій намір ... натисненням кнопки «Зареєструватися» та переходимо до поштової скриньки, яку вказали в реєстраційній формі для активування запису в системі.

Далі

Підтверджуємо свій намір щодо реєстрації на цьому сайті, шляхом переходу за посиланням в електронному листі, який Ви отримали після заповнення реєстраційної форми. Вводимо логін і пароль та набуваємо статусу повноправного користувача.

Користувач

Користувач (кнопка «Увійти») отримує додаткові можливості:

- нові меню, які раніше не відображались (в панелі сайту - зверху);

- додаткові ресурси сайту (меню та дані, яких не бачить неавторизований користувач);

- доступ до спільного використання даних і компонентів системи (дані внесені іншими користувачами);

- вносити дані в систему (меню - додати дані та редагувати свої записи);

- визначати категорію та рівень доступу до внесених даних (для кого відображатимуться - хто, зможе переглядати ці дані).

Рівні доступу
  • Не зареєстрований користувач може лише переглядати позначені на карті об'єкти.
  • Користувач (особа, що зареєструвалась в системі) може переглядати матеріали сайту, додавати статті та редагувати власні записи.
  • Автор (спеціальний статус користувача, присвоюється адміністратором) має додаткові можливості в системі: доступ до меню, компонентів і об'єктів, не доступних користувачу.
  • Адміністратор (відповідальна особа Держпродспоживслужби України) визначає рівні доступу інших користувачів системи та формує ГІС «АЧС в Україні» (підтримує в актуальному стані і доповнює компоненти системи на основі рішень ДНПК) та «Моніторинг АЧС».

Зареєстровані користувачі отримують доступ до модуля «Реєстр свиногосподарств» з можливістю внесення даних та модифікації власних записів.

Користувачі зі статусом «Автор» мають доступ ще й до аналітичних матеріалів, викладених в розділі Ресурси ⇒ «Аналітика».

Картографія

Робота з картографічними модулями — інтуїтивно зрозуміла й не потребує додаткових зусиль для активного використання. По кожному із компонентів системи є довідка та елемент коригування на випадок, якщо користувач пропустив якийсь із атрибутів.

Примітка: поля — назви яких відмічені зірочкою (*) - обов'язкові для запису, тобто мають бути заповнені - містити дані.

Користувач системи може редагувати лише власні записи, тобто лише ті, які він особисто вніс в систему. Редагувати чи видалити записи зроблені іншими користувачами — не можливо.

Технічна підтримка

В разі необхідності технічної допомоги встановіть, будь-ласка, програму віддаленого доступу та підтримки за допомогою Інтернет - TeamViewer (http://download.teamviewer.com/download/TeamViewerQS_uk.exe.

  • Запустіть її після завантаження (TeamViewerQS_uk.exe - виконати).
  • Після встановлення програма згенерує код ID і 4-значний пароль.
  • Зателефонуйте: +38 (044) 377-53-89 - фахівцю з технічної тідтримки та назвіть ці цифри по телефону і Вам допоможуть (не турбуйтеся - це абсолютно безпечно).
На верх