Почнемо з цього

Шановні користувачі, частина ресурсів цього сайту розміщена на Google сервісах, тому реєстрація користувачів бажана з поштового домену: gmail.com

За відсутності пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. — створіть обліковий запис Google, за наявності — натисніть реєструємось ...

Крок перший

Для реєстрації в системі активуйте кнопку «Вхід» (зверху праворуч), натисніть гіперпосилання внизу цієї форми: Зареєструватися > та заповніть відповідні поля форми (Реєстрація користувача). В полі «Про себе»: зазначте посаду (стосується - в першу чергу лікарів ветеринарної медицини Головних управлінь).

Крок другий

Підтверджуємо свій намір ... натисненням кнопки «Зареєструватися» та переходимо до поштової скриньки, яку вказали в реєстраційній формі для активування запису в системі.

Далі

Підтверджуємо свій намір щодо реєстрації на цьому сайті, шляхом переходу за посиланням в електронному листі, який Ви отримали після заповнення реєстраційної форми. Вводимо логін і пароль та набуваємо статусу повноправного користувача.

Користувач

Користувач (кнопка «Увійти») отримує додаткові можливості:

- нові меню, які раніше не відображались (в панелі сайту - зверху);

- додаткові ресурси сайту (меню та дані, яких не бачить неавторизований користувач);

- доступ до спільного використання даних і компонентів системи (дані внесені іншими користувачами);

- вносити дані в систему (меню - додати дані та редагувати свої записи);

- визначати категорію та рівень доступу до внесених даних (для кого відображатимуться - хто, зможе переглядати ці дані).

Рівні доступу

Зареєстровані користувачі отримують доступ до модуля «Реєстр свиногосподарств» з можливістю внесення даних та модифікації власних записів.

Користувачі зі статусом «Автор» — мають доступ ще й до аналітичних матеріалів, викладених в розділі — Ресурси ⇒ «Аналітика».

Картографія

Робота з картографічними модулями — інтуїтивно зрозуміла й не потребує додаткових зусиль для активного використання. По кожному із компонентів системи є довідка та елемент коригування на випадок, якщо користувач пропустив якийсь із атрибутів.

Примітка: поля — назви яких відмічені зірочкою (*) - обов'язкові для запису, тобто мають бути заповнені - містити дані.

Користувач системи може редагувати лише власні записи, тобто лише ті, які він особисто вніс в систему. Редагувати чи видалити записи зроблені іншими користувачами — не можливо.

Технічна підтримка

В разі необхідності технічної допомоги встановіть, будь-ласка, програму віддаленого доступу та підтримки за допомогою Інтернет - TeamViewer (http://download.teamviewer.com/download/TeamViewerQS_uk.exe.