Ukrainian Albanian Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Hebrew Hungarian Icelandic Irish Italian Japanese Javanese Kannada Korean Latvian Lithuanian Macedonian Maltese Mongolian Norwegian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Welsh Yiddish

Новини: Радіо Свобода онлайн – усі новини дня в Україні і світі

Останні Новини України і світу від Радіо Свобода Україна
Новини - Радіо Свобода
  1. Київське «Динамо» у Бельгії з мінімальним рахунком переграло у четвер місцеве «Брюгге». Матч завершився з рахунком 1:0. На 83-й хвилині єдиний гол матчу оформив Віталій Буяльський. У першій 1/16 «Динамо» та «Брюгге» розписали мирову – 1:1. На 62-й хвилині відзначився Віталій Буяльський, але за 5 хвилин Брендон Мехеле зрівняв рахунок. За результатами двох матчів кияни виходять до 1/8 фіналу Ліги Європи. Раніше «путівку» до наступного етапу виборов донецький «Шахтар», який у матчі-відповіді виграв у ізраїльського «Маккабі» з рахунком 1:0. 26 лютого українські клуби дізнаються своїх суперників. Жеребкування 1/8 фіналу відбудеться в штаб-квартирі УЄФА в Ньйоні (Швейцарія). Перші поєдинки будуть зіграні 11 березня, матчі-відповіді заплановані на 18 березня.
  2. Москва закидає чоловікові державну зраду у формі шпигунства
  3. Трампа неодноразово закликали відкрити свої податкові декларації, та він відмовлявся
  4. Донецький «Шахтар» на НСК «Олімпійський» у Києві виграв у ізраїльського «Маккабі» з рахунком 1:0. На 67-й хвилині пенальті реалізував Жуніор Мораєс. Таким чином команда вирвалась до 1/8 фіналу Ліги Європи. У першій зустрічі «гірняки» перемогли тель-авівський «Маккабі» з рахунком 2:0. На 31-й хвилині відзначився Алан Патрік, Тете на 93-й хвилині подвоїв рахунок.  Київське «Динамо» проводить зустріч в Бельгії з місцевим «Брюгге», гра почалася о 22:00.  Жеребкування 1/8 фіналу відбудеться 26 лютого в штаб-квартирі УЄФА в Ньйоні (Швейцарія). Перші поєдинки будуть зіграні 11 березня, матчі-відповіді заплановані на 18 березня.
  5. Як робляться перші щеплення?
  6. У п’ятницю, 26 лютого, президент України Володимир Зеленський збере засідання Ради національної безпеки і оборони України «у зв’язку з необхідністю ухвалення оперативних рішень щодо актуальних питань державної безпеки», повідомляє пресслужба ОПУ. «Організацію засідання покладено на секретаря РНБО Олексія Данілова. Всю інформацію, яку можна оприлюднити, буде повідомлено офіційно», – йдеться в повідомленні. Попереднє засідання Ради національної безпеки і оборони відбулося 19 лютого.
  7. В ОПУ вказують, що народні депутати готові розглянути законопроєкт щодо реформування судової системи