Ukrainian Albanian Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Hebrew Hungarian Icelandic Irish Italian Japanese Javanese Kannada Korean Latvian Lithuanian Macedonian Maltese Mongolian Norwegian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Welsh Yiddish
Зміст: [Показати]

Чотири кроки для визначення координат об'єкта:

Крок 1.

Перейдіть за посиланням → КАРТА (перед Вами відкриється Google карта, як на зображенні нижче).

Крок 2.

Знайдіть населений пункт зазначивши його назву в вікні пошуку (Шукати на Картах Google - у верхньому лівому куті карти яка відкрилась перед Вами), або шляхом масштабування карти (прокручуючи коліщатко мишки вперед чи назад та перетягуючи саму карту - затиснувши ліву кнопку мишки) - як показано на зображенні нижче.

Крок 3.

Перейдіть в режим «Земля» - натиснувши темно-зелений квадрат в нижньому лівому куті карти, що дозволить змінити режим відображення і збільшить роздільну здатність карти (збільшивши масштаб можна побачити дахи будинків) - як показано на зображенні нижче.

Крок 4.

Клацніть лівою кнопкою мишки на знайденому об'єкті. Внизу, посеред карти з'явиться віконце з координатами об'єкта. Виділіть їх провівши затиснутою лівою кнопкою мишки та скопіюйте - клацнувши по виділеному правою кнопкою «Копіювати» - як показано на зображенні нижче.

Визначення орієнтовних меж зон:

Орієнтовні території буферної зони (зона захисту) - навколо господарства в радіусі не менше 3 км, зони спостереження (зона нагляду) - навколо господарства в радіусі не менше 10 км, включаючи зону захисту, а за результатами аналізу ризику можуть встановлюватися додаткові зони обмеження, згідно відповідних критеріїв п. VI. п.п. 3 і 4. Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, досить просто визначити практично за 2 кроки, зокрема:

Отримавши координати з Google карти, як зазначалось вище (наприклад, 49.531108, 30.365154) відкриваємо Карту спалахів АЧС в Україні, над якою, на синьому фоні знаходимо напис «Зони» та клацаємо по ньому мишкою для відкриття спеціального вікна - як показано на зображенні нижче.

Раніше визначені нами та скопійовані в буфер (комбінацією клавіш Ctrl C) координати 49.531108, 30.365154 вставляємо в поле: «Назва об'єкта, населеного пункту чи координати» (комбінацією клавіш Ctrl V) - як показано на зображенні нижче.

Обираємо «Радіус», який нам потрібен у відповідному полі, та натискаємо кнопку «Перейти» і отримуємо орієнтири потрібної зони - як показано на зображенні нижче.

Для кращої деталізації об'єктів на цій території масштабуємо карту (кнопками + чи в нижньому правому куті карти, чи прокручуванням коліщатка мишки, одночасно затиснувши клавішу Ctrl) чи переходимо на карті в режим «Супутник» і отримуємо орієнтири потрібної зони - як показано на зображенні нижче.

Аналогічним способом визначаємо орієнтири зони в 10 км - як показано на зображенні нижче.

Альтернативний спосіб та ресурс

​За потреби визначення координат об'єкта та одночасного нанесення на карту двох чи більше зон, скористайтесь, будь-ласка, сервісом 

Це можливо і без реєстрації (Create your first map), як, наприклад: Картографування випадків та спалахів хвороб тварин

 

На верх