Ukrainian Albanian Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Hebrew Hungarian Icelandic Irish Italian Japanese Javanese Kannada Korean Latvian Lithuanian Macedonian Maltese Mongolian Norwegian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Welsh Yiddish

269 випадок 11.10.2017

Unnamed Road , 92652 Коржове, , Україна

Відповідно до інформації головних управлінь Держпродспоживслужби в Рівненській, Вінницькій, Луганській та Одеській областях в особистих підсобних господарствах громадян в с. Тараканів Дубенського району Рівненської області, с. Посухів Мурованокуриловецького району Вінницької області, с. Коржове Сватівського району Луганської області та ТОВ "Пшеничне" (с. Василівка, Біляївський район, Одеська область) було зареєстровано захворювання та загибель свиней.

При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м. Київ) 10 та 11 жовтня 2017 року встановлено діагноз - африканська чума свиней (АЧС) (звіти про результати досліджень від 10.10.2017 № 008224 п.м./17, від 11.10.2017 № 008261 п.м./17, № 008270 п.м./17 та № 008271 п.м./17).

З метою координації дій з локалізації та ліквідації спалахів АЧС проведено засідання державних надзвичайних протиепізоотичних комісій при Дубенській, Мурованокуриловецькій, Сватівській та Біляївській районних державних адміністраціях, рішеннями яких затверджено плани з ліквідації АЧС, визначено межі епізоотичних осередків, зон захисту та нагляду.

В осередках захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника АЧС.

На верх