Ukrainian Albanian Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Finnish French Galician Georgian German Greek Hebrew Hungarian Icelandic Irish Italian Javanese Kannada Latvian Lithuanian Macedonian Maltese Mongolian Norwegian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Welsh Yiddish

Українські Національні Новини (УНН)

Події. Інформаційне агентство Українські Національні Новини (УНН). Всі онлайн новини дня в Україні за сьогодні - найсвіжіші, останні, головні.

Події
  1. КИЇВ. 16 січня. УНН. На Софійській площі в Києві гілки головної ялинки країни подрібнили на тріску, повідомляє кореспондент УНН.

  2. КИЇВ. 16 січня. УНН. Прокуратура Вінницької області торік нарахувала понад 400 тис. грн штрафів власникам великогабаритних вантажівок за псування дорожнього покриття через перевезення вантажів понад встановлені дозволами навантаження. Про це повідомляє прес-служба прокуратури у Вінницькій області, передає УНН.

  3. КИЇВ. 16 січня. УНН. Щодо затриманого під Верховною Радою України чоловіка склали протокол за статтею про дрібне хуліганство. Про це УНН повідомили у прес-службі ГУ НП у Києві.

  4. КИЇВ. 16 січня. УНН. Диверсійно-розвідувальні групи бойовиків на Донбасі підірвались на власних мінах. Про це, з посиланням на дані розвідки Міністерства оборони України, повідомив речник Міноборони з питань АТО Дмитро Гуцуляк, передає УНН.

  5. УЖГОРОД-КИЇВ. 16 січня. УНН. Стаціонарні пункти обігріву почали діяти у приміщеннях лікарень, територіальних центрів та інших комунальних закладах на Закарпатті. Про це УНН повідомили в управлінні ДСНС у Закарпатській області.

На верх