Ukrainian Albanian Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Finnish French Galician Georgian German Greek Hebrew Hungarian Icelandic Irish Italian Javanese Kannada Latvian Lithuanian Macedonian Maltese Mongolian Norwegian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Welsh Yiddish

Українська правда

  1. Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ не коментуватиме рішення України 18 березня блокувати росіянам, які перебувають у країні доступ до дільниць для голосування на виборах президента Росії.
  2. На Донеччині в результаті розриву гранати загинув військовослужбовець Краматорського прикордонного загону, ще один дістав поранення.
  3. Президент РФ Володимир Путін у неділю зранку проголосував на виборах глави держави.
  4. В інтерв'ю "Українській правді. Життя" Луї Франк повідомив, що планує завершити нову платівку влітку. А ще натякнув, що історія Esthetic Education незабаром може отримати продовження. (рос.)
  5. Постпред Росії при ОБСЄ Олександр Лукашевич заявив, що київська влада порушить ряд міжнародних документів у разі блокування доступу до російських зарубіжних установ в Україні в день виборів президента РФ.
  6. Півтора десятків співробітників поліції перекрили доступ і проїзд до будівлі генкосульства РФ в Одесі.
  7. Будівлю посольства Росії в Києві в неділю, в день виборів президента РФ, посилено охороняють правоохоронці.
  8. Український боксер напівважкої ваги Олександр Гвоздик виграв титул "тимчасового" чемпіона світу за версією WBC.
  9. Кібератака на урядову мережу ФРН, ймовірно, завершилася невдачею: хакерам не вдалося отримати доступ до захищеної урядової мережі.
  10. У британському парламенті вимагають зобов'язати російських олігархів і політиків розкрити дані про власність на території Великої Британії та відзвітувати про джерела доходів.
На верх